zpět na aktuality

Premiéra nového programu Blachotrapez na Setkání s mistrem

Datum zveřejnění: 25.06.2019

V červnu se v rámci cyklu Setkání s mistrem (Spotkanie z Mistrzem) v sídle krakovského oddělení Polského svazu architektů (Stowarzyszenie Architektów Polskich) konala první prezentace programu Expert na střechy (Ekspert Dachu). Jedná se o iniciativu společnosti Blachotrapez zaměřenou na architekty a designery. Krakovské oddělení Polského svazu architektů je první partner tohoto nového projektu. 

Expert na střechy je program podpory pro architekty a designery na volné noze nebo zaměstnané ve firmách. Program nabízí pohodlný přístup k nabídce společnosti Blachotrapez a souborům nezbytným pro navrhování. Smlouva o sponzoringu zajišťuje reálnou podporu ve vývoji podnikání, mj. společné propagační a marketingové aktivity nebo systémy odměn. Služby specializovaných poradců ve více než 150 prodejnách po celém Polsku zajišťují přístup k odborným doporučením při výběru produktů a technologií. Kromě toho jsou zástupci společnosti Blachotrapez partnery v kontaktu s konečným zákazníkem a zákazníkem z řad podniků.

– To jsou pouze první kroky, ale nová iniciativa společnosti Blachotrapez již zaujala důležitého partnera, kterým je oddělení SARP v Krakově. Doufáme, že i jiné subjekty projeví podobný zájem – řekl na Setkání s mistrem Robert Pierzchała, manažer prodeje investic. – Mnohaleté zkušenosti s prací s pokrývači a podporou rozvoje oboru nám umožnily shromáždit mnoho poznatků. Dnes jsme architektům a designérům z Krakova předvedli nový podpůrný nástroj. Na tom to však nekončí. Doufáme, že i s touto skupinou vybudujeme stejně mocné vztahy, jako s konečnými zákazníky a profesionálními pokrývači. 

Prezentace programu Expert na střechy se konala v rámci cyklu Setkání s mistrem, jehož hosty byli Barbara Grąbczewska a Oskar Grąbczewski, spoluzakladatelé katovického studia OVO Grąbczewscy Architekci, autoři mj. Muzeum Ognia ve městě Żory, nominovaného na evropskou cenu Miesa van der Rohe v roce 2017. 

Přihlášku k programu Expert na střechy a více informací naleznete v záložce: www.blachotrapez.eu/ekspert-dachu

Komentáře