Blachomania

Zbystřete pozornost, je tu Blachomania 2022!

Češi jsou soutěživý národ a už mnohokrát světu dokázali, že zvládnou zdolat i nedosažitelné a udělat i nemožné. Každá výzva je pro ně způsobem, jak porazit sami sebe, protože soutěže prostě milují. Tak tedy zbystřete pozornost, je tu nabídka, která se neodmítá. Je tu Blachomania 2021!

Pro koho?

Pokud patříte do skupiny podnikajících fyzických či právnických osob nebo do skupiny jiných organizačních složek podnikajících v prodeji střešních krytin a doplňků souvisejících s portfoliem společnosti BLACHOTRAPEZ, tato výzva je směřována právě vám. Všichni, kteří prodáváte produkty BLACHOTRAPEZ, máte nyní jedinečnou možnost zapojit se do výzvy, která nezná poražených.

Jak?

Pravidla jsou jednoduchá a v čase velkého stavebního boomu bude cesta k cíli jednodušší, než by se mohlo zdát. Stačí, když v období od 16. 3. 2022 do 30. 11. 2022 dosáhnete za nákup všech produktů společnosti BLACHOTRAPEZ obrat nejméně 3 000 000 Kč bez DPH včetně obratu minimálně 400 000 Kč bez DPH za nákup okapových systémů KROP, a jste ve hře! Soutěží se ve dvou kategoriích, přičemž každý účastník může vyhrát pouze v jedné kategorii.

 

Navýšili jsme počet vítězů

Kategorie A

nabízí výhru 9 účastníkům a cílem je dosáhnout co nejvyššího celkového obratu – samozřejmě s podmínkou dosažení výšky obratu. 

Pro účastníků umístněny na 1.-5. místě, kteří dosáhnou celkově nejvyšší obrat, bude výhrou pobyt pro dvě osoby.

Pro účastníky na 6.-9. místě bude výhrou pobyt pro jednu osobu.

Kategorie B

své výhry nabízí 7 účastníkům soutěže za nejvyšší obrat nákupu okapových systémů řady KROP.

Pro účastníky umístněny na 1.-3. místě, kteří dosáhnou nejvyšší obrat za nákup okapových systémů KROP, bude výhrou pobyt pro dvě osoby.

Pro účastníky umístněny na 4.-7. místě, kteří dosáhnou nejvyšší obrat za nákup okapových systémů KROP bude výhrou pobyt pro jednu osobu.

Pokud tedy spolupracujete se společností BLACHOTRAPEZ, nakupujte, prodávejte a vyhrávejte!

Cíl cesty – Mexiko

Mexiko patří k vyhledávaným exotickým prázdninovým destinacím. Dlouhé písečné pláže se prolínají se zelenou oázou tropické flóry a pohostinnost obyvatel vám nedovolí ani na chvíli se oddat všedním myšlenkám. Pobyt v 5* luxusním hotelu vás vyvede z reality běžného dne a díky svým all inclusive službám a dokonale upravenému okolí může být právě tato dovolená jednou z těch, na které se nezapomíná.

Tato těžká a událostmi zkoušená doba poznamenala životy a podnikání všech nás. Někdo to ustál lépe a někdo bojuje a nějaký čas ještě bojovat bude. Blachomania není jen motivací, jak zvýšit prosperitu svého a našeho podnikání. Je to bonus za to, že se nevzdáváte a že navzdory všem okolnostem máte chuť a sílu zdolávat mety, které podnikání s sebou přináší. Držíme palce všem, kteří i pod černým mrakem vidí světlo na konci tunelu.