Blachomania

Zbystřete pozornost, je tu Blachomania 2021!

Češi jsou soutěživý národ a už mnohokrát světu dokázali, že zvládnou zdolat i nedosažitelné a udělat i nemožné. Každá výzva je pro ně způsobem, jak porazit sami sebe, protože soutěže prostě milují. Tak tedy zbystřete pozornost, je tu nabídka, která se neodmítá. Je tu Blachomania 2021!

Pro koho?

Pokud patříte do skupiny podnikajících fyzických či právnických osob nebo do skupiny jiných organizačních složek podnikajících v prodeji střešních krytin a doplňků souvisejících s portfoliem společnosti BLACHOTRAPEZ, tato výzva je směřována právě vám. Všichni, kteří prodáváte produkty BLACHOTRAPEZ, máte nyní jedinečnou možnost zapojit se do výzvy, která nezná poražených.

Jak?

Pravidla jsou jednoduchá a v čase velkého stavebního boomu bude cesta k cíli jednodušší, než by se mohlo zdát. Stačí, když v období od 1. 4. 2021 do 30. 11. 2021 dosáhnete za nákup všech produktů společnosti BLACHOTRAPEZ obrat nejméně 1 820 000 Kč bez DPH včetně obratu minimálně 260 000 Kč bez DPH za nákup okapových systémů KROP, a jste ve hře! Soutěží se ve dvou kategoriích, přičemž každý účastník může vyhrát pouze v jedné kategorii. Kategorie A nabízí výhru 13 účastníkům a cílem je dosáhnout co nejvyššího celkového obratu – samozřejmě s podmínkou dosažení jeho minimální výšky. Kategorie B své výhry nabízí 7 účastníkům soutěže a je zaměřena kromě výšky celkového nákupu v minimálních hodnotách za nejvyšší obrat nákupu právě zmíněných okapových systémů řady KROP. Pokud tedy spolupracujete se společností BLACHOTRAPEZ, nakupujte, prodávejte a vyhrávejte!

Hotel Catalonia Bavaro Beach & Golf Resort

Cíl cesty – Dominikánská republika

Dominikánská republika je perlou Karibiku a patří k vyhledávaným exotickým prázdninovým destinacím. Dlouhé písečné pláže se prolínají se zelenou oázou tropické flóry a pohostinnost obyvatel vám nedovolí ani na chvíli se oddat všedním myšlenkám. Pobyt v 5* luxusním hotelu Catalonia Bavaro Beach & Golf Resort vás vyvede z reality běžného dne a díky svým all inclusive službám a dokonale upraveným golfovým trávníkem může být právě tato dovolená jednou z těch, na které se nezapomíná.

Tato těžká a událostmi zkoušená doba poznamenala životy a podnikání všech nás. Někdo to ustál lépe a někdo bojuje a nějaký čas ještě bojovat bude. Blachomania není jen motivací, jak zvýšit prosperitu svého a našeho podnikání. Je to bonus za to, že se nevzdáváte a že navzdory všem okolnostem máte chuť a sílu zdolávat mety, které podnikání s sebou přináší. Držíme palce všem, kteří i pod černým mrakem vidí světlo na konci tunelu.

Dominikánská republika