Blachotrapez – Střechy mnoha generací

Relacje międzyludzkie są ponadczasowymi wartościami

Mezilidské vztahy jsou nadčasové hodnoty, které neovlivňuje čas.

Proto jsou pro nás tak důležité rodiny na celém světě a proto pro ně vyrábíme bezpečné a vzhledově zajímavé střešní krytiny. Kromě rodinné lásky a péče je důležité rodině také zajistit pevnou a odolnou střechu nad hlavou.

historia Blachotrapez

Blachotrapez je společnost s dlouholetými rodinnými tradicemi, kořeny společnosti sahají až do roku 1969, kdy Jan a Teresa Luberdovi založili malou klempířskou firmu v Podhalí.

Luberdovi se dokonale orientovali ve svém řemeslu, a díky nadčasovým hodnotám, horalskému sebezapření, vytrvalosti a neustálému tíhnutí k dokonalosti se jejich společnost dostala na úroveň, o které dříve ani nesnili.

Janosik - styl góralski

Dodnes ze sebe dáváme vše, abychom byli schopní zajistit rodinám v Česku i na celém světě krásné a spolehlivé střechy, které jsou třešničkou na dortu všech snů o vlastním domě.

Kombinujeme naše bohaté zkušenosti s přesností, velkým nadšením a motivací k neustálému vývoji, díky čemuž jsme schopni v oboru určovat nové standardy. Již mnoho let spolupracujeme s největšími světovými výrobci surovin, což nám umožňuje našim klientům nabízet ocel nejvyšší jakosti.

thyssenkrupp
tata steel
siedziba thyssenkrupp

Nejvyšší standard bezpečnosti a ochrany střechy zajišťuje unikátní povrch Pladur®Wrinkle Mat Plus, patentovaný mezinárodním koncernem Thyssenkrupp.

Díky této unikátní technologii rodiny z Polska i z celého světa můžou získat premium verzi střešních krytin – a to pokud se jedná jak o plechové střešní krytiny, střešní panely, tak i o trapézové plechové krytiny. Zušlechtěný povrch suroviny a moderní strojový park umožnily produktům získat 60-letou písemnou záruku, potvrzenou certifikátem. Vaše střecha může být bezpečná a bezchybná po dobu minimálně půl století!

Zaufanie naszych klientów

Základní hodnotou, která se během let nezměnila, je důvěra našich klientů.

Právě pro vás chceme vytvářet spolehlivé a krásné střechy, které splní sny o vlastním místě na zemi a zajistí bezpečí pro vaši rodinu po dobu dalších pokolení.