Blachotrapez 2.0

01

Prodlužujeme záruku

Největší počet povrchových úprav v Polsku s písemnou zárukou po dobu nejméně 45 let

Již nyní má každý zákazník kupující výrobky společnosti Blachotrapez na výběr až 6 různých povrchových úprav s písemnou zárukou delší jak 45 let. Odpovídáme tak na potřeby zákazníků a zároveň realizujeme strategii rozvoje našich výrobků. Je to senzace na lokálním trhu, poněvadž povrchové úpravy, kterých se prodloužená záruka týká, mají unikátní a chráněnou registrovanou ochrannou známku složení v evropském měřítku.

Prodloužení záruky se netýká pouze povrchů třídy Premium, a proto se o výjimečných vlastnostech přesvědčí všichni naši zákazníci, bez ohledu na svůj finanční rozpočet.

Chceme ještě více podpořit zákazníky v době konkrétních potřeb a jednoznačných očekávání. Většina společností i nadále měří kvalitu produktů cenou. Mně je však bližší koncept, který propagoval Jeff Bezos – více mě znepokojuje konkurent, který může zákazníkům zajistit lepší zkušenosti, než ten, který nabízí o 5 % nižší ceny. Právě tohoto dosahujeme u našich zákazníků. Rozšiřujeme zkušenosti na dlouhá léta, zajišťujeme spolehlivost, nové možnosti našich produktů a nadále rozvíjíme již nabízené produkty.

Rafał Michalski, prezident společnosti Blachotrapez

Pladur® Wrinkle Mat Plus

60 let

Pladur® Relief IceCrystal

55 let

Pladur® Relief Textured Wood

55 let

Superior HB

55 let

Pladur Wrinkle Mat

45 let

Polyester MAT AM

25 let

02

Největší prodejní síť a vlastní přeprava

Budujeme vedoucí postavení v oboru již téměř 50 let.

Blachotrapez dosahuje čím dál tím výš. Společnost buduje vedoucí pozici v oboru již po dobu téměř 50 let a neustále zdokonaluje jak produkty, tak i procesy jejich výroby. Avšak samotný produkt není vším. V souladu s naší politikou expanze pravidelně rozšiřujeme prodejní sít v Polsku a po celé Evropě. V současné době máme na polském trhu 150 vlastních prodejen, zatímco v Evropě se můžeme pochlubit 209 aktivními prodejnami.

S jistotou lze říci, že to není konec rozšíření působnosti společnosti Blachotrapez.

150

prodejny

300

techničtí poradci

400

vozové parky

4

výrobní závody

Neustálý růst počtu nových prodejen a zákaznických servisních středisek nejsou jedinými důkazy neustálého rozvoje společnosti. Společnost také zvyšuje vlastní kapacitu. To potvrzují 4 výrobní závody, ve kterých jsou v měřítku EU vyráběny unikátní produkty s nejvyššími standardy kvality. Kromě toho, chceme poskytovat profesionální služby, od výroby po dodávku, a proto neustále zvyšujeme finanční výdaje na vlastní vozový park. V současné době společnost disponuje 400 automobily, které dodávají objednávky po celém Polsku.

Blachotrapez také disponuje 300 vysoce kvalifikovanými technickými poradci, jejichž produktové znalosti a zkušenosti z oboru umožňují nejlépe přizpůsobit prodejní nabídku očekáváním zákazníků.

03

60letá písemná záruka

Kvalita postavená na pevných základech.

Pladur®Wrinkle Mat Plus je technologie patentovaná společností Thyssenkrupp – jednoho z největších výrobců oceli na světě. Blachotrapez bude jediným dodavatelem tohoto inovačního řešení v zemi – je to efekt mnoholeté spolupráce se světovým gigantem. Povrchová úprava Pladur®Wrinkle Mat Plus bude dostupná u každého produktu společnosti Blachotrapez – jak u plechových střešních krytin, střešních panelů, tak i u trapézových plechových krytin.

Zákazníci, kteří se rozhodnou pro tuto úpravu, obdrží Premium verzi střešních krytin s 60letou zárukou.

Efekt potvrzený kvalitou

Kvalifikovaní pracovníci

Spolehlivá a vylepšená surovina

Produkty s povrchovou úpravou Pladur®Wrinkle Mat Plus se vyznačují neobvyklou trvanlivostí, odolností a vysokou úrovní bezpečnosti. Nejvyšší standard zajišťují zvýšený obsah zinku a hořčíku ve složení povrchové úpravy. Kromě toho mají standardní povrchové úpravy průměrně od 25 do 30 mikronů tloušťky lakovaného povrchu, zatímco Pladur®Wrinkle Mat Plus má až 50 mikronů. Zušlechtění povrchu produktů se promítá do mnohem vyšší úrovně ochrany střechy, prodlužuje její životnost a poskytuje nejúčinnější ochranu proti korozi a neměnnou barvu povrchu střechy po mnoho let. Pladur®Wrinkle Mat Plus je povrchová úprava, která je prestižní a unikátní na trhu.

Kvalitu a jedinečnost Pladur®Wrinkle Mat Plus, která zajišťuje nejvyšší úroveň ochrany střechy a jedinečnou odolnost krytin, garantuje certifikát 50 let záruky od výrobce. Produkt s povrchovou úpravou Premium bude bezpečný a trvalý po dobu minimálně poloviny století.

04

Systém bezpečného profilování SPS

Naše inovativní technologie lisování surovin.

Inovace je efekt mnoha činitelů – jedinečného nápadu, mnohaletých zkušeností a materiálů v nejvyšší kvalitě. Nabídka Blachotrapez již mnoho let stanoví příklad inovace, podložené vědomostmi specialistů, která je odpovědí na měnící se potřeby a očekávání klientů.

Unikátnost

ve světovém měřítku

Vyšší kvalita

díky inovačnímu systému profilování

Tento patent 

je výsledkem mnohaletých výzkumů

Odolnost

ve všech klimatických podmínkách

Příkladem unikátního technologického myšlení je náš autorský systém SPS (Safe Profilling System), a tedy Systém bezpečného profilování. Na základě kvalitních surovin, dodávaných ocelárnami Thyssenkrupp Steel Europe, provádíme profilování ocelového materiálu v optimálních klimatických podmínkách, nezávisle na teplotě okolí, což ovlivňuje jeho plasticitu.

Využití inovačního systému profilování pozitivně působí také na zvýšení trvanlivosti materiálu a zvyšuje odolnost proti škodlivým vnějším faktorům, například korozi nebo mechanickému poškození. Systém SPS je ve světovém měřítku unikátní technologie, která byla na polském trhu potvrzená patentem uděleným Patentovým úřadem Polské republiky pod číslem 224142.