Dny Klempíře 2024

Rodinný festival klempířského řemesla v Havlíčkově Brodě

2. ročník rodinného festivalu Blachotrapez Dny Klempíře 2024 proběhne 23.-24. srpna 2024 na Havlíčkově náměstí v Havlíčkově Brodě. Víkend plný klempířských soutěží o krásné a hodnotné ceny, programu a aktivit pro celou rodinu a také skvělé muziky a dobré nálady.

Páteční program odstartuje ve velkém stylu LeMans a rozřazením týmů na jednotlivé stanoviště. Den bude pokračovat ukázkou klempířských dovedností soutěžících mistrů o neformální titul Blachotrapez Klempíř roku 2024 a také o hlavní cenu v podobě nového dodávkového vozu Renault Express Van! Cenou za druhé místo Klempířskou ohýbačkou MAAD ZG-2000/0.7 a třetí místo Sadu AKU nářadí značky HIKOKI. Klempířské soutěže budou propojeny s vědomostním kvízem s Dakeou, kde si týmy mohou odnést další zajímavé ceny.

Celý den bude spojený s dětskými atrakcemi. Večerní program bude zakončen koncerty lokálních kapel Díra ve Tmě a Karel na nákupech.

Druhý festivalový den bude spojen se skvělou multižánrovou muzikou, kde si svou kapelu a svůj styl vybere opravdu každý. Od 14:00 hodin startuje hudební produkce se skvělým layoutem kapel Voxel, Wohnout, Sto zvířat, Protheus, Paulie Garand.

Pořadatelem akce je společnost Blachotrapez spol. s r. o. Pro přihlášení do soutěže je nutné se seznámit s detailními pravidly, vyplnit registrační formulář a odeslat soutěžní fotografie a to do 30. června 2024.

Registrační formulář Dny Klempíře 2024