zpět na aktuality

20 let partnerství ThyssenKrupp

Datum zveřejnění: 05.06.2019

Minulý týden jsme slavili 20. výročí spolupráce s nejdůležitějším obchodním partnerem, hlavním dodavatelem vstupního materiálu pro naše produkty – koncernem ThyssenKrupp.

Naše společnost je již 20 let odběratelem plochých materiálů Pladur® v Polsku – stěžejního produktu ThyssenKrupp. V březnu 2012 jsme se stali výhradním odběratelem pro Polsko. Střešní krytiny vyrobené s použitím tohoto vstupního materiálu umožnily odlišit nabídku společnosti Blachotrapez od jiných podobných produktů na trhu. Díky Pladur® WrinkleMat Plus jsme schopni nabídnout nejdelší písemnou záruku na trhu, na období 50 let, což našim zákazníkům dodává pocit bezpečí. Naopak unikátní struktura Pladur® Relief Textured Wood byla základem pro tvorbu jedinečného plechového šindele Jánošík, jenž je věrnou kopií povrchu dřeva.

Historie oceláren ThyssenKrupp sahá do roku 1811. V současné době patří tyto německé ocelárny mezi přední výrobce oceli. Celý koncern má cca 160 000 zaměstnanců. Společnost vede svou činnost v 80 zemích. – Partnerství na takové úrovni od naší společnosti vyžaduje neustálé zdokonalování. Pouze s ohledem na nejvyšší standardy udržujeme 100% přísná kritéria produktů v souladu s vysokými požadavky oceláren ThyssenKrupp, týkajícími se použití vstupních materiálů. 20 let partnerství je výjimečný důvod k hrdosti každého zaměstnance naší společnosti. Vědomí, že jako jediní v Polsku splňujeme očekávání německého koncernu, tento pocit dále umocňuje – sdělil v rámci gala večera Rafał Michalski, prezident společnosti Blachotrapez. 

Komentáře