zpět na aktuality

Blachotrapez posiluje své postavení v České republice

Datum zveřejnění: 08.04.2019

Polský výrobce střešních a fasádových krytin – skupina Blachotrapez – posiluje svou pozici na českém trhu. V březnu česká společnost Blachotrapez spol. s r. o. zakončila první fázi investice v obci Šmolovy u Havlíčkova Brodu a zprovoznila nový centrální sklad o rozloze 4 500 m2. 

Sklad umožní české společnosti Skupiny Blachotrapez zajistit vyšší standard služeb, mj. lépe fungující servis a rychlejší dodací lhůtu. Sklad pokryje objednávky zákazníků z jižních a západních Čech. V současné době nemá společnost vlastní výrobní závody, avšak situace se brzy změní. Další fází investice bude výrobní hala se skladem o celkové rozloze 1600 m2. Některé kancelářské budovy jsou již vystavěny. 

4 roky na českém trhu 

Česká společnost Skupiny Blachotrapez působí od začátku roku 2014. Od jejího vzniku společnost každým rokem zaznamenává nárůst prodeje o 25 %.  Společnost je založena na kondenzované struktuře 6 maloobchodních prodejen a 5 zástupců velkoobchodu, koordinujících přidělené regiony České republiky. Společnost má také cca 300 stálých odběratelů, kteří zajišťují dostupnost nabídky na území celé republiky. Navíc má společnost na starosti i objednávky z Rakouska. České oddělení se zabývá prodejem plechových střešních krytin, trapézových střešních krytin a střešních panelů, střešního příslušenství, klempířských doplňků, okapových systémů, střešních oken, oken pro sestavy, systémů ocelových plotových lamel vyráběných v Polsku.

Komentáře