zpět na aktuality

Delší záruka na úpravu Poliester Standard MAT | Blachotrapez

Datum zveřejnění: 28.02.2019

Neustálé investice do automatizace výroby a mnohaletá spolupráce s renomovanými dodavateli surovin jsou prvky, díky nimž můžeme plně rozšířit záruku na naši nabídku. V srpnu se jednalo až o šest povrchových úprav s písemnou zárukou na období minimálně 35 let a tři z nich na období 45 let. Na Zinkomag se od ledna vztahuje 10letá záruční doba. Prodlouženou záruku bude mít nyní i povrchová úprava Poliester Standard MAT a to do 15 let.

Ve výrobě povrchové úpravy Poliester Standard MAT je používaná technologie na bázi modifikované polyesterové nebo polyamidové pryskyřice. Tyto pryskyřice zajišťují elasticitu a zároveň i vysokou tvrdost. Díky tomu se tato surovina skvěle hodí pro výrobu plechových střešních a fasádových krytin. Ocel je válcovaná za studena a je oboustranně, žárově pozinkovaná protikorozní ochrannou vrstvou a vrstvou základní a dekorativní barvy. Spolu vytvářejí vrstvu 35 mikronů organické ochrany. Povrchová úprava je dostupná v široké škále barev

Povrchová úprava Poliester Standard MAT je dodávaná renomovaným partnerem společnosti BLACHOTRAPEZ – italskou průmyslovou skupinou MARCEGAGLIA, která patří mezi přední výrobce oceli na světovém a evropském trhu. Pro představu – ročně zpracovává 5,6 miliard tun oceli.

Komentáře