zpět na aktuality

Novinka! Až 60letá záruka a nový materiál HLINÍK!

Datum zveřejnění: 18.02.2020

Lehký, odolný, s dlouhou životností – perfektní pro zastřešení

Hliník z norské huti HYDRO v nabídce BLACHOTRAPEZ

Skupina Blachotrapez zahájila strategickou spolupráci s norskou hutí Hydro Aluminium. Některé modely nabízených plechových střešních krytin a trapézových střešních krytin jsou již nyní dostupné ve dvou verzích – STUCCO a MAT. Na produkty vyrobené ze suroviny z huti Hydro se bude vztahovat 60letá písemná záruka. Společnost zároveň prodlužuje záruku na 6 povrchových úprav třídy PREMIUM.

Hliník s novými povrchovými úpravami

STUCCO má zajímavou strukturu, jež připomíná pomerančovou kůru. Vyznačuje se zvukově izolačními vlastnostmi. Naopak druhá povrchová úprava – hrubozrnný MAT s pórovitou strukturou – je výjimečně odolná vůči oděru. Tato povrchová úprava dokonale plní potřeby moderního stavebnictví, jelikož efekt hloubky vytvořené matnou povrchovou úpravou je kombinován s vysokými technickými hodnotami a odolností vůči drsným povětrnostním podmínkám. Oba tyto vzory zajímavě doplňují bohatou nabídku, která nabízí např. imitace dřevěného šindele nebo efekt zmraženého ledu.

Třikrát lehčí než ocel

Střešní krytiny vyrobené z hliníku umožňují snížit náklady na výstavbu a materiály. Jejich nízká hmotnost se dokonale hodí pro realizace lehkých střešních konstrukcí. Zajímavostí je, že kromě nízké hmotnosti a dobré plasticitě se hliník vyznačuje i vysokou životností. Střechy se zastřešením z hliníku se skvěle hodí pro použití ve všech povětrnostních podmínkách.

Přírodní obnova materiálu

Použité slitiny hliníku mají unikátní obranný mechanizmus – řezné hrany se při reakci s kyslíkem samovolně pokrývají tenkou pasivační vrstvou, která předchází další oxidaci. Hliník je plně ekologická surovina – je 100% recyklovatelný a v rámci tohoto procesu neztrácí své původní vlastnosti.

Prodlužujeme záruku!

Díky dlouhodobému výzkumu, investicím do moderních technologických linek a péči o zdokonalení produktové nabídky jsme schopni nabídnout novou, delší záruku na většinu dodávaných surovin. Prodloužení záruky na produkty třídy PREMIUM je také výsledkem neustálé snahy o dokonalost. Společnost Blachotrapez se již mnoho desetiletí vyznačuje vysokou kvalitou nabízených produktů. Této kvality jsme dosáhli díky modernímu výzkumu a technologickým řešením. Touto cestou nabízíme našim zákazníkům střešní a fasádní krytiny, jež se vyznačují vysokou odolností a životností až 60 let!

Nová záruční doba zahrnuje následující povlaky:

  • Pladur Wrinkle Mat Plus - 60 let
  • Pladur Relief IceCrystal - 55 let
  • Pladur Relief Texture Wood - 55 let
  • Superior HB - 55 let
  • Pladur Wrinkle Mat -45 let
  • Poliester MAT AM - 25 let

Kde je možné zakoupit naše produkty?

Pro přesnější lokalizaci prodejny přejděte na záložku Síť prodejen.

Komentáře