zpět na aktuality

SPS – naše inovativní technologie lisování surovin

Datum zveřejnění: 20.09.2018

Inovace je efekt mnoha činitelů – jedinečného nápadu, mnohaletých zkušeností a materiálů v nejvyšší kvalitě. Nabídka Blachotrapez již mnoho let stanoví příklad inovace, podložené vědomostmi specialistů, která je odpovědí na měnící se potřeby a očekávání klientů.

Příkladem unikátního technologického myšlení je náš autorský systém SPS (Safe Profilling System), a tedy Systém bezpečného profilování. Na základě kvalitních surovin, dodávaných ocelárnami ThyssenKrupp Steel Europe, provádíme profilování ocelového materiálu v optimálních klimatických podmínkách, nezávisle na teplotě okolí, což ovlivňuje jeho plasticitu.

Využití inovačního systému profilování pozitivně působí také na zvýšení trvanlivosti materiálu a zvyšuje odolnost proti škodlivým vnějším faktorům, například korozi nebo mechanickému poškození. Systém SPS je ve světovém měřítku unikátní technologie, která byla na polském trhu potvrzená patentem uděleným Patentovým úřadem Polské republiky pod číslem 224142.

– Jsme si vědomi toho, jak důležité je spojení dobrého produktu s inovativní technologií, proto již mnoho let pokračujeme ve strategii, zaměřené na neustálém zdokonalování výrobních procesů a zajištění nejvyšší kvality produktů. Dobrý produkt je jedna věc, ale pouze vhodně zvolená technologie pro jeho zpracování nakonec určí celek. Autorský systém SPS je jediná technologie svého druhu na světe, která po celou dobu vznikala ve výsledku spolupráce odborníků z mnoha různých oblastí provozu společnosti a která se odlišuje od ostatních řešení dostupných na trhu – sdělil Rafał Michalski, prezident společnosti Blachotrapez.

 

 

Komentáře