zpět na aktuality

Společnost Blachotrapez získala ocenění „Złoty Orzeł Polskiego Budownictwa 2017"

Datum zveřejnění: 28.11.2017

Ocenění „Orły Polskiego Budownictwa“ byla udělena! V rámci Velkého gala večera, který se konal 24. listopadu ve Varšavě, byla předána největší ocenění v oboru stavebnictví. Společnost Blachotrapez obdržela zlatou sošku v kategorii „Stavebnictví“. Cena je jednou z nejuznávanějších v oboru. 

 
Celostátní anketa „Orły Polskiego Budownictwa, pořádaná pod záštitou ministerstva infrastruktury a stavebnictví, již 10 let v souladu se svou misí uděluje ocenění společnostem a propaguje za jejich inovativní přístup, bezpečnost a dobré řízení na stavebním trhu. V tomto roce společnost Blachotrapez obdržela nejvyšší známky v kategorii „Stavebnictví“ za profesionální vedení společnosti ve shodě s nejvyššími standardy, což se projevuje v organickém a komplexním vývoji. Porota ocenila také investice společnosti do výrobních zařízení (výstavba nových závodů), lidský kapitál a spuštění moderních technologických linek.

 – Titul „Złoty Orzeł Polskiego Budownictwa” je důkazem naší silné pozice na trhu a důvěry, kterou nám projevili zákazníci a partneři společnosti. Toto prestižní ocenění je synonymem úspěchu a nejvyšší kvality a také potvrzením, že naše společnost vyrábí produkty shodné se světovými standardy a dynamicky se rozvíjí. Jsme hrdí na to, že je naše práce pozitivně hodnocená a že jsme uvádění jako model v vzorovém podnikání – říká Krzysztof Maraszek, marketingový ředitel společnosti Blachotrapez.

Organizátorem této soutěže je Národní federace podnikatelů a zaměstnavatelů – Przedsiębiorcy.pl (Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl), která reprezentuje zájmy polských podnikatelů a zajišťuje jejich pozitivní image. Posláním této organizace je vytvářet podmínky vedoucí k jejich rozvoji a aktivně podporovat polskou ekonomiku. Národní program propagace Polské podnikání (Narodowy Program promocji Polska Przedsiębiorczość) pod záštitou ministerstva infrastruktury a stavebnictví již 10 let uděluje ocenění Orły Polskiego Budownictwa, která se počítají mezi nejprestižnější ocenění v oboru. 

Komentáře