zpět na aktuality

Povrchová úprava Zinkomag – delší záruka kvality

Datum zveřejnění: 08.01.2019

Mnohaleté zkušenosti ve výrobě a použití inovativních technologií nás přesvědčují o kvalitě výrobků, které nabízíme. V srpnu naše společnost prodloužila záruku tří povrchových úprav premium na období 45 let. Nyní přichází další krok. Na všechny produkty společnosti Blachotrapez s povrchovou úpravou Zinkomag se vztahuje 10letá záruka.

Zinkomag je slitina zinku s příměsí hliníku (0,8-1,0 %) a magnezia (0,8-1,0 %), která, na rozdíl od standardního žárového pozinkování, zaručuje třikrát vyšší odolnost vůči korozi. Tato povrchová úprava je ideální řešení pro inženýrské a stavební použití, v rámci kterého je kvůli agresivním povětrnostním podmínkám a možnosti odření požadována vysoká odolnost vůči korozi a poškození. Povrchová úprava Zinkomag navíc chrání před korozí odhalené řezné hrany pozinkovanou vrstvou obsahující magnezium. Používá se ve výrobě plochých a trapézových plechů.

Prodloužení záruky je reakcí na neustále se měnící potřeby zákazníků. Naši nabídku se snažíme přizpůsobit různorodým očekáváním zákazníků. Neustále zdokonalujeme naše produkty a jsme si jisti kvalitou, kterou nabízíme, což potvrzuje prodloužení záruky na povrchovou úpravu Zinkomag. Blachotrapez nabízí širokou škálu řešení, přizpůsobených různému použití a finančním možnostem zákazníka. Můžeme se pochlubit rostoucím počtem střešních krytin a povrchových úprav, na které se vztahuje prodloužená záruka, což potvrzuje jejich kvalitu a trvanlivost po mnoho let. Splnění očekávání zákazníků je součástí hlavního strategického myšlení společnosti, a záruka kvality je jedna z jeho klíčových součástí. 

Komentáře