zpět na aktuality

Okapové systémy KROP oceněné Zlatou medailí MTP za inovaci

Datum zveřejnění: 20.12.2019

Okapové systémy KROP PVC a STAL byly oceněné Zlatou medailí MTP (Złoty Medal MTP). Návrhy Blachotrapezu bude možné spatřit již v únoru na veletrhu BUDMA 2020 v Poznani. Oceněný produkt vznikl na základě použití nejmodernějších technologií. Byl vytvořen ve spolupráci s pokrývači a hlavně pro pokrývače.

Cena odborníků 

Do soutěže o Zlatou medaili Mezinárodního poznaňského veletrhu (Międzynarodowe Targi Poznańskie) je každým rokem přihlášeno přes 500 produktů. Oceněny jsou však pouze takové produkty, které splňují dlouhý seznam průřezových kritérií. V letošním roce o ocenění rozhodoval tým odborníků ze soutěžní poroty, pod vedením prof. dr hab. inż. Józefa Jasiczaka z Poznaňské polytechnické školy (Politechnika Poznańska). Součástí poroty byli významní odborníci zastupující různé oblasti ekonomického života. Zvolili produkty, jež byly novátorské, inovativní a vyrobené na základě technologií nejvyšší třídy.

Zlatá medaile za inovaci, vytvořenou s pokrývači pro pokrývače

Skupina Blachotrapez vybudovala nejmodernější strojový park v Polsku, kde jsou vyráběné ocelové a PVC okapy, dle vlastních standardů a za použití plné automatizace. Mnohaletá spolupráce s pokrývači umožnila navrhnout produkt, který kromě vysoké těsnosti, odolnosti a dobrého odvádění dešťové vody přináší i intuitivní montáž. Ve výsledku byl na evropský trh zaveden produkt, jenž je inovativní z hlediska kvality, ale také ochrany životního prostředí. Okapové systémy KROP PVC jsou vyrobené výhradně z ekologických materiálů, s příměsí stabilizátorů ze zinku a vápníku. KROP STAL je vyrobený z lehké, pozinkované oceli přizpůsobené obrábění dokonce v teplotách nižších než -15 °C.

Nabídku Skupiny Blachotrapez si bude možné prohlédnout již v únoru na veletrhu BUDMA 2020 v Poznani. Zveme Vás k našemu stánku!

  • Blachotrapez, střešní krytiny a příslušenství: pavilon 6 MTP
  • KROP, okapové systémy: pavilon 6 MTP
Komentáře