zpět na aktuality

Novinka! Symetrická, plochá plechová střešní krytina ESTIMA

Datum zveřejnění: 16.03.2020

Moderní produkty by měly zejména zjednodušovat život zákazníkům. Neměly by jim přidělávat problémy, ale naopak by měly reagovat na jejich potřeby a očekávání.

Z úcty k inovaci

Moderní produkty by měly zejména zjednodušovat život zákazníkům. Neměly by jim přidělávat problémy, ale naopak by měly reagovat na jejich potřeby a očekávání. V tomto smyslu pro inovaci byla navržena plechová střešní krytina ESTIMA. Tato krytina je vyrobená z materiálů zajišťujících kvalitu, bezpečnost a komfort. Dostupnost v různých konfiguracích povrchových úprav a barev umožňuje dle vlastních představ doladit střechu s budovou. ESTIMA působí velmi robustně. Tento design budí úctu a respekt.

Inovativní technologie

ESTIMA je symetrická plochá střešní krytina, která má díky patentovanému systému bezpečného profilování Safe Profiling System (SPS) velmi dobré technické parametry.  Výška prolisu je 35 mm a délka 350 mm. Taková konstrukce plechových střešních krytin je velmi pevná a utváří zajímavou formu.

Design, se kterým se budete cítit bezpečně

ESTIMA vytváří kompaktní, velmi dekorativní strukturu na povrchu střechy, připomínající síť – je pevná a zároveň zajišťuje bezpečí. Tento tvar se velmi dobře hodí pro použití u jednoduchých i složitějších střešních konstrukcí. ESTIMA se velmi dobře vyjímá na mnoha fasádních řešeních, esteticky je dobře doplňuje.

Moderní způsob přizpůsobení domu

Plechová střešní krytina ESTIMA byla navržena s ohledem na ochranné a estetické vlastnosti. Je k dispozici v mnoha barvách a povrchových úpravách, což přináší široké možnosti přizpůsobení střechy dle vlastních představ. Nehledě na barvu nebo strukturu fasády ESTIMA budovu odlišuje a doplňuje. 

Dodavatelé, kteří budí respekt

Blachotrapez se vyznačuje tím, že spolupracuje s důvěryhodnými, mezinárodně uznávanými partnery. Tito partneři již mnoho let dodávají kompatibilní vstupní materiály, čímž je zajištěná nejvyšší kvalita a záruka. Podle druhu povrchové úpravy poskytuje výrobce až 60letou záruku.

Kvalita zjednodušuje život

Materiály použité pro výrobu plechové střešní krytiny ESTIMA zajišťují odolnost a ochranu zastřešení před působením povětrnostních podmínek, jako např. deště, sněhu nebo větru.

Z úcty k pokrývačům

ESTIMA je dalším důkazem neustálé snahy Blachotrapezu o uspokojení potřeb i těch nejnáročnějších zákazníků. Dostupnost v modulové verzi zaručuje bezproblémovou přepravu a ještě pohodlnější montáž. Pečlivě zvolené materiály a výrobní technologie zajišťují bezkonkurenční záruční podmínky. Systém prolisování a výjimečná pevnost modulů se projevují v ideální práci střechy ve všech povětrnostních podmínkách. Výjimečný, hustý vzor, jenž takřka vytváří ornamenty na povrchu krytiny, je jistotou nevídaného efektu, který se na dlouho zapíše do paměti pokrývačů, zákazníků a kolemjdoucích.

 

Zjistěte podrobnosti o produktu:

Komentáře