zpět na aktuality

NOVINKA! – Plechová střešní krytina TYSENIA

Datum zveřejnění: 29.06.2017

Ve společnosti BLACHOTRAPEZ se snažíme držet krok s časem, přizpůsobujeme se nejnovějším trendům a požadavkům moderní architektury. Víme, že právě tyto aktivity nám zajišťují přední pozici na trhu se střešními krytinami. Z tohoto důvodu jsme zavedli nový produkt – plechovou střešní krytinu TYSENIA.

Tato krytina je harmonickým spojením dokonalé funkčnosti s nejvyšší estetikou a minimalistickým designem. Charakteristické, trojité prolisy a nízký, 2,5milimetrový profil zajišťují eleganci a unikátní vizuální efekt celé střešní plochy, pokryté touto krytinou. Zajímavostí je, že tato plechová střešní krytina se hodí zároveň pro použití na střechách, jak i na fasádách budov, čímž vytváří velmi originální kompozici.

Při výrobě našich produktů používáme pouze materiály nejvyšší kvality. Nemohlo tomu být jinak ani u střešní krytiny TYSENIA. Našimi dodavateli surovin pro výrobu produktů jsou ocelárny: ThyssenKrupp a TATA STEEL. Díky tomu má tento produkt vysokou živostnost a je velmi odolný vůči mechanickému poškození a povětrnostním podmínkám.

Jednoduše TYSENIA! 

Více informací o produktu si můžete přečíst zde -> TYSENIA
 

Komentáře