zpět na aktuality

Nová Talia je již dostupná v nabídce Blachotrapezu

Datum zveřejnění: 17.01.2018

Nová verze krytiny TALIA s prolisování 35 mm má ještě výraznější, velmi útlou a elegantní formu. Zvýšená výška prolisu 35 mm této krytině dává výrazný tvar, díky kterému se dokonale vyjímá na velkých a malých střešních plochách. Díky těmto vizuálním efektům mají investoři široké možnosti vytváření vzhledu střešní plochy. TALIA 35 mm je dostupná také s velmi odolnou povrchovou úpravou Pladur®Wrinkle Mat Plus s tloušťkou 50 mikronů, se zvýšeným obsahem zinku a magnezia. Vysokou kvalitu produktu potvrzuje certifikát a písemná 50letá záruka od výrobce. V závislosti na individuálních preferencích je TALIA dostupná ve všech povrchových úpravách, které společnost BLACHOTRAPEZ nabízí. 
 
Použití zvýšeného prolisu nejen zvýrazňuje design plechové střešní krytiny, ale také zajišťuje vyšší pevnost produktu. Z tohoto důvodu má TALIA 35 mm ještě vyšší životnost a je odolnější vůči zatížení, např. sněhem slehlým na střeše. Výška prolisu 35 mm také snižuje riziko deformace plechové střešní krytiny, např. během přepravy plechů na stavbu a během montáže. Tento produkt zajišťuje široké pokrytí a vysokou těsnost. Velká plocha mezi nejvyššími prolisy způsobuje, že voda a slehlý sníh lépe padají ze střechy, což zaručuje její plnou ochranu a zároveň pohodlí domácnosti.
 
TALIA 35 mm je mimořádně pevná, proto jde montáž rychle a hladce. TALIA 35 mm je symetrická, proto je možné montáž provádět z obou stran. Možnost modulárního řezání přináší mnoho výhod, jako např.: možnost montáže s provázáním (nakládání jednotlivých kusů na sebe jako při zdění z cihel), a tedy minimalizace odpadu vzniklého při montáži.


PROFIL TALIA

Komentáře