zpět na aktuality

Nová povrchová úprava Pladur®Wrinkle Mat Plus s 50letou zárukou!

Datum zveřejnění: 17.01.2018

Pladur®Wrinkle Mat Plus je technologie patentovaná společností ThyssenKrupp – jednoho z největších výrobců oceli na světě. BLACHOTRAPEZ bude jediným dodavatelem tohoto inovačního řešení v zemi – je to efekt mnoholeté spolupráce se světovým gigantem. Povrchová úprava Pladur®Wrinkle Mat Plus bude dostupná u každého produktu společnosti Blachotrapez – jak u plechových střešních krytin, střešních panelů, tak i u trapézových plechových krytin. Zákazníci, kteří se rozhodnou pro tuto úpravu, obdrží Premium verzi střešních krytin s 50letou zárukou.

Produkty s povrchovou úpravou Pladur®Wrinkle Mat Plus se vyznačují neobvyklou trvanlivostí, odolností a vysokou úrovní bezpečnosti. Nejvyšší standard zajišťují zvýšený obsah zinku a magnezia ve složení povrchové úpravy. Kromě toho mají standardní povrchové úpravy průměrně od 25 do 30 mikronů tloušťky lakovaného povrchu, zatímco Pladur®Wrinkle Mat Plus má až 50 mikronů. Zušlechtění povrchu produktů se promítá do mnohem vyšší úrovně ochrany střechy, prodlužuje její životnost a poskytuje nejúčinnější ochranu proti korozi a neměnnou barvu povrchu střechy po mnoho let. Pladur®Wrinkle Mat Plus je povrchová úprava, která je prestižní a unikátní na trhu.

 Kvalitu a jedinečnost Pladur®Wrinkle Mat Plus, která zajišťuje nejvyšší úroveň ochrany střechy a jedinečnou odolnost krytin, garantuje certifikát 50 let záruky od výrobce. Produkt s povrchovou úpravou Premium bude bezpečný a trvalý po dobu minimálně poloviny století.

Povrchová úprava Pladur®Wrinkle Mat Plus je dostupná ve třech elegantních barevných provedeních ve verzi mat: černé, hnědé a grafitové. Použití technologie zajišťuje životnost barvy, která neztrácí své kouzlo ani pod vlivem drsných povětrnostních podmínek.

Komentáře