zpět na aktuality

Nejvyšší kvalita na dosah ruky

Datum zveřejnění: 18.08.2018
Neustálý růst prodejních míst, kvalifikovaný tým technických poradců, rozsáhlá dopravní infrastruktura a další výrobní oblasti – to jsou výsledky neustálé snahy naší společnosti rozšířit náš vliv na trhu se střešními krytinami v Polsku i na mezinárodní úrovni.
 
Blachotrapez dosahuje čím dál tím výš. Společnost buduje vedoucí pozici v oboru již po dobu téměř 50 let a neustále zdokonaluje jak produkty, tak i procesy jejich výroby. Avšak samotný produkt není vším. V souladu s naší politikou expanze pravidelně rozšiřujeme prodejní síť v Polsku a po celé Evropě. V současné době máme na polském trhu 150 vlastních prodejen, zatímco v Evropě se můžeme pochlubit 209 aktivními prodejnami. S jistotou lze říci, že to není konec rozšíření působnosti společnosti Blachotrapez.
 
Neustálý růst počtu nových prodejen a zákaznických servisních středisek nejsou jedinými důkazy neustálého rozvoje společnosti. Společnost také zvyšuje vlastní kapacitu. To potvrzují 4 výrobní závody, ve kterých jsou v měřítku EU vyráběny unikátní produkty s nejvyššími standardy kvality. Kromě toho, chceme poskytovat profesionální služby, od výroby po dodávku, a proto neustále zvyšujeme finanční výdaje na vlastní vozový park. V současné době společnost disponuje 400 automobily, které dodávají objednávky po celém Polsku. 
Blachotrapez také disponuje 300 vysoce kvalifikovanými technickými poradci, jejichž produktové znalosti a zkušenosti z oboru umožňují jak nejlépe přizpůsobit prodejní nabídku očekáváním zákazníků
– Už několik desetiletí zlepšujeme naše vztahy se zákazníky. Chceme jim pomáhat při výběru zboží, na základě našich mnohaletých zkušeností a konkrétních očekávaní zákazníků. Z tohoto důvodu v každodenní práci dbáme na nejvyšší kvalitu, a to jak produktů vyvíjených za použití ověřených technologií, tak i úrovně přímých služeb. Kromě toho jsme poslední dobou značně zvýšili investice do výrobních procesů, což má přímý dopad na vývoj sektorů distribuce a prodeje. V současnosti máme 150 prodejen v Polsku a 300 vysoce kvalifikovaných technických poradců, díky čemuž jsme připraveni i na ty nejsložitější požadavky. Odhadujeme, že v budoucnu se tyto ukazatele mohou mnohanásobně zvýšit – prohlásil Rafał Michalski, prezident společnosti Blachotrapez.
 

 

Komentáře