zpět na aktuality

Největší počet povrchových úprav se zárukou vyšší než 35 let!

Datum zveřejnění: 01.08.2018
Společnost Blachotrapez je lídrem v oboru, který nabízí jako jediný na tuzemském trhu největší počet povrchových úprav se zárukou delší než 35 let. 
 
Již nyní má každý zákazník kupující výrobky společnosti Blachotrapez na výběr až 6 různých povrchových úprav s písemnou zárukou delší jak 35 let. Odpovídáme tak na potřeby zákazníků a zároveň realizujeme strategii rozvoje našich výrobků. Je to senzace na lokálním trhu, poněvadž povrchové úpravy, kterých se prodloužená záruka týká, mají chráněnou registrovanou ochrannou známku složení, unikátní v evropském měřítku.
Chceme ještě více podpořit zákazníky v době konkrétních potřeb a jednoznačných očekávání. Většina společností i nadále měří kvalitu produktů cenou. Mně je však bližší koncept, který propagoval Jeff Bezos – více mě znepokojuje konkurent, který může zákazníkům zajistit lepší zkušenosti, než ten, který nabízí o 5 % nižší ceny. Právě tohoto dosahujeme u našich zákazníků. Prodlužujeme jejich zkušenosti na dlouhá léta, zajišťujeme spolehlivost, nové možnosti našich produktů a nadále rozvíjíme již nabízené produkty – říká Rafał Michalski, prezident společnosti Blachotrapez.

 

Přímý vliv na prodloužení záruky má stále rozšiřovaný a zdokonalovaný systém SPS – Safe Profiling System, tedy systém bezpečného profilování, jenž zaručuje vylepšené parametry odolnosti a kvality. Tento systém závisí na profilování suroviny v optimálních klimatických podmínkách, nezávislých na podmínkách okolí. Tento proces zvyšuje plasticitu lakovaného povrchu, čímž zvyšuje i životnost vstupního materiálu. SPS je unikátní autorský systém, jenž je patentován Patentovým úřadem Polské republiky.

Prodloužení záruky se netýká pouze povrchů třídy Premium, a proto se o výjimečných vlastnostech přesvědčí všichni naši zákazníci, bez ohledu na svůj finanční rozpočet.

Více informací naleznete v parametrech produktu v aktuální prodejní nabídce, dostupné na naší oficiální webové stránce a v autorizovaných distribučních prodejnách po celém Polsku. 
 
Zaručená kvalita:
  • Pladur®Relief iceCrystal – z 35 do 45 let
  • Pladur®Relief Wood – z 35 do 45 let
  • Superior HB – z 30 do 45 let
  • Pladur®Wrinkle Mat – do 35 let
  • Pladur®Wrinkle Mat Plus – 50 let
  • Colorcoat HPS 200 Ultra® - 40 let
Komentáře