zpět na aktuality

KROP zahájil výrobu!

Datum zveřejnění: 01.10.2019

NOVÝ STANDARD NA TRHU: Výrobní závod KROP zahájil výrobu!

Skupina Blachotrapez včera začala novou kapitolu ve své historii – okapové systémy KROP jsou nyní dostupné v rámci sítě prodejen společnosti, u zahraničních distributorů a od prosince budou dostupné také v rámci externích distribučních sítí. Jako první byl na trh zaveden systém KROP PVC, brzy po něm bude ještě v letošním roce následovat KROP STAL.

Dlouho očekávaný okamžik

Takřka tříleté koncepční práce, investice několika desítek milionů zlotých do výstavby nové haly, četné kontroly a testy kvality, týdny vyhledávání nejmenších závad a hodiny vylepšování řešení, konzultace s odborníky a bouřlivé debaty projektového týmu. Nejtěžší dobu, období příprav, už máme za sebou. V září byla zahájena výroba v nové výrobní hale systémů KROP.

Překvapení k padesátému výročí

Nově otevřená hala v Polance Myślenicích má rozlohu 4200 m2. Továrna disponuje nejmodernějšími modely strojů a zařízení, které vytvářejí plně automatizované produkční linky pro okapové systémy PVC a STAL. Plná automatizace umožnila mj. zavést unikátní řešení vylepšující těsnost a pohodlí montáže – o to víc je to výjimečné, jelikož tato řešení byla navržená pokrývači, kteří spolupracovali s odborníky Skupiny Blachotrapez. Celkově vzato, jednička na trhu se střešními krytinami těsně před 50. výročím své působnosti míří s autorským řešením k dobytí nového segmentu.

Tento projekt vyžadoval několik let nasazení zaměstnanců celé Skupiny Blachotrapez, proto jsou naše očekávání týkající se účinnosti tohoto řešení poměrně vysoká. Jelikož nevěříme polovičatým řešením, zákazníkům a našim partnerům přinášíme dva moderní a komplexní systémy. Investovali jsme do kvality produktů a z vlastních zkušeností víme, že toto rozhodnutí se nám mnohanásobně vrátí. Děkujeme všem, kteří se podíleli na tvorbě systémů KROP – navždy budete součástí historie této společnosti – prohlásil prezident společnosti Blachotrapez Sp. z o.o., Rafał Michalski.

Zjistěte více o okapových systémech KROP – navštivte stránku www.kropsystem.eu. Poznejte nejvýznamnější výhody těchto řešení, prohlédněte si jednotlivé prvky a zjistěte více o tom, jak vypadá nový standard na trhu.

Komentáře