zpět na aktuality

Jan Luberda získal ocenění Osobowość Małopolski 2017!

Datum zveřejnění: 08.03.2018

Gazeta Krakowska opět udělila ocenění osobám, které svou činností, úspěchy a aktivitami přispívají Malopolskému regionu. S radostí informujeme, že v letošním ročníku titul Osobowość Roku 2017 (Osobnost roku) v kategorii Podnikání získal Jan Luberda – zakladatel společnosti Blachotrapez, který měl obrovský podíl na úspěchu této firmy.

Slavnostní gala s udělováním cen se konalo v pátek 2. března v Muzeu japonského umění a techniky Manggha v Krakově. Sošku jménem Jana Luberdy převzala Renata Skawska – majitelka společnosti Blachotrapez.


– Osobowość Roku je individuální ocenění udělované konkrétní osobě, ale k jejímu získání je třeba úsilí a odhodlání mnoha lidí. To není pocta pouze pro mě, ale i pro celou společnost a všechny, kteří každý den pracují pro náš společný úspěch. Mám radost z toho, že obyvatelé Malopolska oceňují produkty značky Blachotrapez a zároveň si jsou vědomi širokého aspektu naší působnosti. Vyrůstali jsme v tomto regionu, vždy jsme byli součásti života jeho obyvatelů a chceme v tom pokračovat. O to víc, když máme tak silný pocit podpory ze strany přátelských lidí – prohlásil Jan Luberda, zakladatel společnosti Blachotrapez.


Osobowość Roku je anketa, kterou každým rokem pořádá deník Gazeta Krakowska, v rámci této ankety obyvatelé kraje a čtenáři tohoto deníku zvolí osobnosti, které vynikly svými činy, dosáhly úspěchu a současně významně přispěly lokální komunitě. V letošním roce bylo možné hlasovat od ledna, a první etapa ankety, ve které byli představeni vítězové, byla ukončena v únoru. V rámci slavnostního gala byli vítězové oceněni ve čtyřech kategoriích: kultura, sociální a charitativní činnost, místní samospráva a lokální komunita a podnikání.

Komentáře