zpět na aktuality

GERMAN SIMETRIC – nová plechová střešní krytina v nabídce společnosti Blachotrapez

Datum zveřejnění: 17.01.2018

GERMAN SIMETRIC je symetrická, modulová plechová krytina, která se vyznačuje moderním a atraktivním vzhledem, stejně tak jako jednoduchou montáží. Její nespornou výhodou je vysoká kvalita použitého materiálu. BLACHOTRAPEZ používá pro výrobu této krytiny ocel dodávanou světovým lídrem na trhu – německou firmou ThyssenKrupp Steel Europe a jinými známými výrobci. Plechová střešní krytina GERMAN SIMETRIC se vyznačuje zvýšenou odolností vůči oděru a špíně a vysokou odolností vůči korozi.

Tento nový produkt se vyznačuje výjimečně precizním zpracováním, modularitou a lehkostí. Krytina GERMAN SIMETRIC umožňuje pokrýt i ty nejkomplikovanější střechy. To se pozitivně odráží na ekonomické stránce krytiny, při montáži lze optimálně využít každý kus plechu a tím snížit množství odpadu na minimum. Výsledkem spojení nejkvalitnějšího materiálu a přesných rozměrů je dokonalá těsnost spojů a dlouhá životnost střechy. Podle druhu povrchové úpravy poskytuje výrobce až 50letou záruku (např. povrchová úprava PLADUR® Wrinkle Mat Plus).

GERMAN SIMETRIC svým tradičním vzhledem osloví investory, kterým záleží na klasickém vizuálním efektu. Stylový tvar s rovnými liniemi a dvojitým prolisováním reaguje na aktuální trendy na trhu a zdůrazňuje celkový vzhled domu. Moderní krytina GERMAN SIMETRIC je vhodná nejen pro použití na novostavbách, ale i na rekonstruovaných budovách. Střešní krytiny jsou dostupné v široké škále barev, což zajišťuje velký výběr jak v rámci realizace moderních projektů, tak i v rámci renovace původního vzhledu starších budov.

VÍCE INFORMACÍ

Komentáře