zpět na aktuality

Builder Awards 2018

Datum zveřejnění: 28.01.2019

Seznam lidí a společností ve stavebním průmyslu je obrovský, avšak pouze někteří dosahují úspěchů. Časopis Builder již pošestnácté udělil titul Budowlana Marka Roku (Stavební značka roku) společnostem, které se vyznamenaly dobrými výsledky a nejvyšší kvalitou produktů a služeb, inovací, spolehlivostí a stabilitou ve vedení podniku.

Kromě toho časopis udělil titul Osobowość branży (Osobnost oboru) zástupcům společností a tím ocenil přínos manažerů ke společnému vytváření úspěchu společností. Ocenění získali ti nejaktivnější a nejefektivnější, jejichž nekonvenční rozhodnutí měla vliv na úspěchy vedených společností.

S radostí oznamujeme, že na Gala Builder Awards, které se konalo 24. ledna 2019 v Multikině Złote Tarasy ve Varšavě společnost Blachotrapez získala titul Stavební značka roku v kategorii producentů, a prezident společnosti Rafał Michalski získal ocenění Osobnost oboru v kategorii stavebnictví. 

Děkujeme všem, kteří přispěli k získání tohoto prestižního titulu. Ocenění jsou pro nás motivací k další těžké práci, snaze o zajištění nejvyšší kvality našich produktů a neustálého vývoje společnosti. Toto ocenění také našim zákazníkům a dodavatelům zaručuje, že je společnost Blachotrapez důvěryhodný obchodní partner.Komentáře