zpět na aktuality

Blachotrapez získal ocenění „Złoty Laur Konsumenta 2017“ a „Laur Konsumenta Grand Prix 2017“

Datum zveřejnění: 14.09.2017

Uznání zákazníků je pro společnost největším vyznamenáním. Společnost Blachotrapez obdržela I. místo ve známé anketě popularity „Laur Konsumenta 2017“, a získala nejvyšší ocenění v kategorii „Střešní krytiny“. Soutěž nominuje nejoblíbenější v daném segmentu značky a produkty dostupné na polském trhu. Společnost byla vyznamenána taky dalším zvláštním oceněním – „Laur Konsumenta Grand Prix 2017“.
 
„Laur Konsumenta” je největší projekt v Polsku tohoto typu a jeho cílem je odhalit nejoblíbenější produkty, značky a služby ve svých kategoriích. Nejlépe oceňované produkty volí samotní konzumenti, kteří v rámci průzkumu vybírají vítěze v jednotlivých kategoriích a přidělují jim zlaté, stříbrné a bronzové ocenění Laur Konsumenta. V letošním ročníku se průzkum týkal střešních krytin. Respondenti odpověděli na otázku: Který výrobce střešních krytin je dle Vašeho názoru nejlepší a doporuřil/a byste jej ostatním? Společnost Blachotrapez obdržela v této kategorii nejvíce hlasů, díky čemu získala první místo. 


– Toto ocenění je pro nás velmi důležité, protože jej udělují samotní zákazníci. Názory zákazníků mají pro nás velký význam, jelikož jsou vyjádřením důvěry a spokojenosti s produkty, které nabízíme. „Laur Konsumenta” je tedy forma kolektivního doporučení udělovaná nejlepším výrobcům. Zákazníci, kteří značku Blachotrapez doposud neznali, budou díky ocenění „Laur Konsumenta“ vědět, že se jedná o důvěryhodnou společnost a produkty – prohlásil Krzysztof Maraszek, marketingový ředitel společnosti Blachotrapez.


Značka Blachotrapez je vítězem soutěže a každý rok, i přes měnící se trendy na trhu, si udržuje tuto pozici. Proto byla v tomto roce vyznamenána taky dalším zvláštním oceněním – „Laurem Konsumenta Grand Prix 2017“. Tento titul bývá udělen pouze hrstce společností, které se od začátku programu umísťují na nejvyšších příčkách v hodnoceních spotřebitelů. Právě výrobci, kteří jsou nejpopulárnější mezi zákazníky a mají jejich uznání, jsou nejvíce viditelní a nejdynamičtěji se rozvíjejí.

Komentáře