zpět na aktuality

Blachotrapez vede školení pro budoucí pokrývače

Datum zveřejnění: 17.12.2019

První týden prosince odborníci z Mobilního školicího centra BLACHOTRAPEZ pořádali celostátní produktovo-montážní workshopy pro mladé pokrývače. Ukázky montáže vybraných střešních krytin a speciálního příslušenství se aktivně zúčastnili studenti středních odborných a stavebních škol ve městech Częstochowa, Wieluń, Biłgoraj a Białystok.

Role odborného patrona 

Školení byla pořádaná na pěti místech: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego v Čenstochové, Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu, Zespół Szkół Zawodowych nr 5 a Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych v Bělostoku a Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących v Biłgoraji. Společnost spolupracuje se všemi uvedenými institucemi, mj. jako sponzor tříd s pokrývačským zaměřením.

– Sdílení znalostí a zkušeností jsou základními úkoly moderního podniku. Tohoto cíle se drží všechna naše školení a workshopy, v rámci kterých studentům odhalujeme taje pokrývačského řemesla, které byly odvozené po mnoha hodinách práce na střeše. Často právě drobnosti umožňují šetřit čas a materiál a také dobře poradit zákazníkovi – sdělil Marcin Dyda, vedoucí školení ve společnosti BLACHOTRAPEZ. – Všechny naše sponzorované třídy mohou počítat s naší podporou: podílíme se na nákladech dokončení školních dílen, sponzorujeme pokrývačské oděvy pro studenty, stipendia, školení, včetně exkurzí, ku příkladu do naší společnosti.

Myšlenka kariéry po škole

Sponzoring stavebních a odborných škol je prvkem rozšířené strategie propagace a rozvoje profese pokrývače. BLACHOTRAPEZ spolupracuje také s Polským svazem pokrývačů a účastní se jeho hlavních iniciativ, jako např. Mistrovství světa a Polska mladých pokrývačů. Co je velmi důležité, již mnoho let je proces návrhu nabízených produktů konzultovaný s nejlepšími odborníky z pokrývačského oboru. Právě díky nim se nejvyšší kvalita a spolehlivost slibované společností BLACHOTRAPEZ promění v realitu. Polští pokrývači vedou školení odborníků v zahraničí – všude tam, kde působí pobočky Skupiny Blachotrapez. Letos mimo jiné i v Kanadě.

Komentáře