zpět na aktuality

Blachotrapez rozšiřuje nabídku o nové produkty společnosti Sika

Datum zveřejnění: 02.01.2019
Blachotrapez od ledna 2019 spolupracuje se společností Sika Poland.

 
Blachotrapez je polská společnost zabývající se výrobou střešních a fasádních krytin, která začínala jako malá pokrývačská firma z jihu Polska. Během let se rozrostla do podoby nadnárodní společnosti, která působí na zahraničních trzích a určuje trendy ve stavebnictví.
 
Vzhledem k rostoucí poptávce zákazníků po vyspělých technologiích v oblasti chemikálií ve stavebnictví navázala tato polská společnost spolupráci se společností Sika. Jedná se o další fázi součinnosti obou společností. Od roku 2017 spolupracují společnosti Sika a Blachotrapez na slovenském trhu, čímž zákazníkům přinášejí řešení, jež jsou běžně používaná na nejkomplikovanějších a nejprestižnějších stavbách na světě.
 
Technologie společnosti Sika byly doposud používané během výstavby těchto budov:
  • Stacji Młynów – západní úsek II. linky metra ve Varšavě
  • Estakady Katowickiej v Poznani
  • Továrna Volkswagena ve Wřešni
  • Plynovod LNG v Ústí nad SvinouKancelářská budova Warsaw Spire
  • Filharmonie ve Štětíně
  • Budova Kraków Arena
  • Kancelářská budova Warsaw Spire
 
Prohlédněte si další realizace s použitím produktů společnosti Sika:
 
Zaměstnanci se v našich pobočkách zúčastňují školení a podílejí se na laboratorních testech, abychom již od roku 2019 mohli zákazníkům nabízet odborné poradenství při výběru vhodných produktů.
 
Speciálně pro naše zákazníky jsme vybrali produkty pro efektivní lepení a těsnění v široké škále barev, a také přípravky pro čištění a údržbu střech.
 
O společnosti:
Sika Poland je součástí nadnárodního koncernu Sika – jednoho z předních světových výrobců na trhu, zaměřených na produkci specializovaných chemických produktů pro stavebnictví a průmysl. Společnost působí ve více než 100 zemích na všech kontinentech. 
 
Více informací na: www.sika.pl
Komentáře