zpět na aktuality

50letá záruka – kvalita postavená na pevných základech.

Datum zveřejnění: 03.09.2018
Komentář Pawła Pyrza – obchodního ředitele společnosti Blachotrapez

Záruka výhod je jedním z mnoha faktorů ovlivňujících konečný výsledek. Nejdůležitější je, aby si zákazník povšiml, jak silně spolu tyto faktory souvisí.

Jakékoli snahy o dosažení dlouhodobých výhod mají význam pouze tehdy, pokud dochází k plynulému propojení mnoha fází podnikání. Říká se, že účel světí prostředky a při pohledu na vývoj Blachotrapezu v průběhu let lze říci, že dnešní 50letá písemná záruka výrobce, která je k dispozici téměř pro každý produkt společnosti Blachotrapez, není náhodná. Tento efekt je potvrzen kvalitou vybudovanou v průběhu několika desetiletí a spojuje zapojení mnoha lidí, myšlenek, zkušeností a také chyb, na kterých jsme se mohli ještě více učit a zlepšovat. Takto bych popsal definici našeho nasazení. Nyní jej mají k dispozici naši zákazníci. 

Dle mého názoru souvislý a důsledný systém myšlenek a postojů podporovaných technologií přináší očekávané výsledky. To je naše nepsané know-how, které je zakořeněné ve strategii značky a musí jej každý subjekt trhu rozvíjet samostatně. Naše společnost má k dispozici výjimečný materiál, unikátní patentovanou technologii a celek upevňuje profesionální realizace. Osobní hodnotou, které si vážím nejvíce, je důslednost plánování. Nic neponecháváme náhodě. Pokud chce být společnost trvale výjimečná na trhu, nemůže se řídit touhou po rychlém zisku. Naše společnost se snaží udržovat trvalý pocit kontinuity našich produktů v neustále se měnícím prostředí. 
 
Komentáře